Casa Calma! Διαμέρισμα

Βασικές ανέσεις

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθεσία

    Το Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 1 χλμ. από την Κουντούρα Σελίνου και προσφέρει βεράντα με θέα στη θάλασσα.

    Εναλλακτικά, μπορείτε να επισκεφθείτε τη Φαλάσαρνα που βρίσκεται 31 χιλιόμετρα μακριά από το διαμέρισμα 50 τ.μ.

    Το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο, διαθέτει ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και αίθριο, χώρο καθιστικού και σαλόνι. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

    Για την άνεσή σας, το Casa Calma! Διαμέρισμα παρέχει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00003444275

    Δωμάτια στο Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου

    Το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο, διαθέτει ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και αίθριο, χώρο καθιστικού και σαλόνι. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Ανέσεις φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Ανέσεις φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Κουζίνα φωτογραφία Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου Δωμάτιο φωτογραφία
    Διαμέρισμα deluxe με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 50 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Casa Calma! Διαμέρισμα Κουντούρα Σελίνου